طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن (بام سبز)

مراحل طراحی روف گاردن (بام سبز) خاس بام پیش از طراحی روف گاردن (بام سبز) توسط خاس بام،


مراحل طراحی روف گاردن (بام سبز) خاس بام

پیش از طراحی روف گاردن (بام سبز) توسط خاس بام، با توجه به سبک پروژه، کارشناسی کاربلد به محل شما اعزام می‌شود و به کاملا رایگان از محل شما بازدید می کند.

پس از آن با توجه به نکات یادداشت شده توسط کارشناس اعزامی خاس بام و دستورات کارفرما و با توجه به سبک کار ملزوم و درخواستی، یک طرح دو بعدی (و یا سه بعدی در صورت درخواست کارفرما) در قالب ۲ تا ۳ طرح متفاوت با هزینه گوناگون، در شرکت خاس بام انجام می گیرد.

طبق طراحی های انجام شده، یک پیش فاکتور ارائه می شود که در آن تمامی هزینه های طراحی و اجرای روف گاردن (بام سبز)، به تفکیک هزینه صادر می گردد.

روف گاردن (بام سبز)
روف گاردن (بام سبز)

طراحی روف گاردن (بام سبز) خاس بام

تیم طراحی روف گاردن (بام سبز) خاس بام پس از بازدید و مشاوره و هماهنگی با کارفرما به طراحی روف گاردن در قالب پلان و به صورت دوبعدی شروع به کار می نمایند.

طراحی ها معمولا در قالب ۲ تا ۳ طرح مختلف با سبک و طیفی متفاوت از دید هزینه ارائه می شود.

به صورت کلی روف گاردن (بام سبز) خاس بام در چند سبک مختلف از زاویه ی طراحی و قیمت به نام تیپ های ساحلی، ارگانیک، مینیاتوری، رویایی و لاکچری تقسیم بندی می گردد.

متریال استفاده شده در تمام این چند سبک یکسان و برابر است و در یک سطح کیفی تولید می گردند، به همین علت اختلاف در سبک های بیان شده تنها در تعداد و نوع متریال انتخاب شده توسط کارفرما می باشد و نه کیفیت آنها.

در طراحی روف گاردن (بام سبز) توجه به مسیرهای اصلی رفت و آمد بسیار حائز اهمیت می باشد.

به طور کلی در طراحی های روف گاردن و در طراحی مسیرهای اصلی با استفاده از چوب پلاست کف، فضاهای سبز با پلنترباکس و فضاهای باقیمانده با شن تزئینی و قلوه سنگ تزئینی تعریف می شود.

وجود تجهیزاتی همچون آلاچیق، آتریوم، آبنما و یا تراکم فضای سبز و پوشش کف چوبی هزینه های اجرا را تغییر خواهد داد.

ارسال دیدگاه