درباره ما

فعالیت های خاس بام.

ما با جمع آوری مجموعه ای از توانمند ترین و هنرمند ترین افراد در زمینه اجرا و گرافیک و معماری توانسته ایم رضایت ۹۷ درصدی مشتریانمان را بدست آوریم. این بیرق سعادتی که در دست گرفته ایم بزرگترین برگ زرین کارنامه اجرایی ما در خاس بام است. آنچه تیتر وار توان نام بردن داریم از فعالیت های خودمون عبارتند از اجرای زیباترین پروژه های روف گاردن یا همون بام سبز – اجرای زیباترین و خلاقانه ترین دیوار های سبزی که تا کنون دیده اید- اجرای باغ و باغچه در حیاط و تراس منازل شما- ساخت انواع آلاچیق و نیمکت و گلدان بسته به سلیقه شما مشتریان عزیز.اهداف خاس بام


با سلام به شما عزیزی که در حال مطالعه این سایت هستید. در این قسمت قصد داریم از اهداف خودمون برای راه اندازی خاس بام صحبت کنم. چیزی که کاملا به اون مطمعن هستیم اینه که بزرگترین نیت و آرمان ما حصول آرامش برای شما بوده و هست. دوست دایم با ترفندها و هنرها و توانایی هامون بتونیم نشاط و سرسبزی رو مهمون خانه های پر مهر شما کنیم.در زندگی های آپارتمانی و شهر نشین امروزی دیدن مناظر سبز کمی سخت شده. ما این سختی را برای شما آسان کردیم. با ما همراه باشید تا طبیعت را مهمان خانه های پر صمیمتتان کنیم..

چرا خاس بام متفاوت است؟

درباره‌ی مزایای انتخاب خاس بیشتر بدانید

تماس با خاس بام

جهت بر قراری ارتباط با تیم متخصص خاص بام کافیست هم اکنون با شماره های مندرج در این برگه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما با حضور به موقع در مکان شما بهترین مشاوره ها را در اختیارتان قرار دهند. این تضمین را به شما می دهیم که تیم ما کار بلد ترین تیم روف گاردن است.
با ما تماس بگیرید.

کارمان را از چه زمانی شروع می کنیم؟

هنگامی که شما با کارشناسان خاس بام تماس حاصل کردید، ما اولین قدم را برای به ثمر رساندن ایده‌های شما بر می‌داریم و سپس با مشورت هر دوطرف کار را شروع خواهیم کرد.