باربیکیو در اصفهان

باربیکیو در اصفهان

شرکت خاس بام مجری ساخت انواع باربیکیو در اصفهان می باشد و می تواند هر باربیکیویی را بنا به سلیقه شما مشتریان عزیز طراحی و اجرا نماید.

دستگاه  باربیکیو در اصفهان

باربکیو کردن به یک نوع روش پخت که بیشتر برای انواع  گوشت یا دیگر مواد گیاهی گفته می شود . در این روش گوشت در معرض غیر مستقیم آتش قرارداده شده و بصورت یکنواخت می پزد. این آتش بوسیله چوب، برق یا حتی گاز تولید می شود. سایز بندی باربکیوها به گونه ای است که در هر محیطی می توان آن ها را قرار داد. این وسیله به خصوص برای محیط های آپارتمانی برای درست کردن کباب و گریل کردن هر غذای دیگر بسیار مناسب است.

 

مزایای استفاده از باربکیو در اصفهان

همانطور که گفته شد از باربکیو بیشتر برای کباب کردن انواع گوشت استفاده می شود. استفاده از آن باعث می شود، گوشت آبدارتر باشد و خشک نشود، که این مسئله به دلیل حرارت یکنواختی است که ایجاد می کند. قابلیت تنظیم حرارات دلخواه، ایجاد بوی دودی در نوع زغالی آن، قابلیت تنظیم سیستم خودکار و ایمنی بالا در هنگام استفاده می توان نام برد.

باربیکیو در اصفهان

باربیکیو در اصفهان

 

تفاوت گریل و باربکیو در اصفهان

در گریل یا همان کباب کردن گوشت در معرض مستقیم آتش قرار دارد و با توجه به ان زمان پخت کمتری هم قطعا خواهد داشت. در باربکیو گوشت در معرض مستقیم آتش نیست و زمان پخت و آبدار بودن  بیشتر  خواهد بود.

 

انواع باربیکو در اصفهان

 

باربیکیو گازی در اصفهان

همانطور که از اسم آن مشخص است، از گاز شهری یا مایع برای سوخت مصرفی استفاده می شود و جز پر مصرف ترن ها در دنیا به حساب می آید. از جنس های به کاربرده شده در این نوع باربکیوها می توان به چدنی، استیل، آجری و … اشاره کرد. خوبی این نوع باربکیوها این است که نیاز به تمیزکاری زیادی ندارند.

 

باربیکیو زغالی در اصفهان

این نوع باربکیو مورد پسند افرادی است که طعم زغالی و دودی غذاها را بسیار دوست دارند. نسبت به دیگر نوع باربکیوها به دلیل تولید حجم بالای خاکستر تمیزکاری بیشتری نیاز دارند. به دلیل ارزان تر بودن آن نسبت به دیگر انواع پر مصرف تر است.

 

باربیکیو گابیونی در اصفهان

نوعی باربکیو سنگی است. البته این نوع باربکیو به وسیله سیم هایی مانند سبد بسته می شوند و درون ان ها با مواد سنگی پر می شود. استفاده از سنگ های زیبا باعث زیبایی بسیار زیاد این نوع طراحی باربکیو می شود و نمای زیبایی به آن می دهد.

باربیکیو آجری در اصفهان

همانطور که از نام آن پیداست در ساخت آن از آجرهای مخصوص و متناسب با حرارت استفاده می شود فضا آن بسته است و به همین دلیل چون خاکستر در فضای بسته قرار می گیرد تمیز کردن نیاز ندارد.

 

 

باربیکیو برقی در اصفهان

از این نوع باربکیو ها از برق استفاده می شود. پس به دلیل استفاده از سیم و برکشی محدودیت جابه جایی خواهد داشت. از لحاظ تمیزکاری و دیگر موارد نیز مانند مدل گازی عمل می کند.

باربیکیو ها ترکیبی در اصفهان

این مدل از باربکیوها در دوحالت کار م یکنند برای مثال زغالی،گازی یا گازی، برقی و …. برای مثال در مدل گازی، زغالی شما هر زمان که تمایل به دودی شدن غذا داشتید می توانید از مدل زغالی آن استفاده کنید و یا از درجه حرارت تنظیم شده متناسب با نوع خوراکی خود استفاده کنید. چون مدل گازی مانند زغالی شعله پرحرارتی ندارد برای خوراک های با بافت سفت تر هم میتوانید از زغالی آن استفاده کنید. یا زمان هایی که نیاز به درست کردن سریع آتش دارید از حالت گازی آن که نسبت به زغال راحتر روشن می شود و تمیزکاری کمتری نیاز دارد استفاده کنید.

در یکسری از مدل های باربکیو ها علاوه قسمت گریل و باربکیو، دستگاه شامل شعله های تکی یا چندتایی گاز و حتی سرخ کن هم هستند این دستگاه جز کامل ترین انواع هستند که تمامی نیاز ها را یک جا در خود خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات کاربردی بیشتر و بهتر و انتخاب محصول نهایی متناسب با محیط خود کافی است از مشاوره رایگان کارشناسان خاس بام در این زمینه بهر ببرید.

جنس باربیکیو در اصفهان

 

بخاطر داشته باشید در هنگام خرید مقاوم بودن و ضد زنگ بودن بدنه از اهمیت بالایی برخوردار است. مدل های آهنی موجود در بازار از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند  و در مقابل  طرح های آلمنیومی و استیل آن قیمت بالاتر و ظاهر زیباتری دارند و نسبت به نوع آهنی ماندگاری بالاتری هم به مرور زمان خواهند داشت.

جنس گریل هم به دلیل انتقال دهنده بودن گرما بسیار مهم خواهد بود. معمولا صفحات گریل در دو حالت مشبک و صاف عرضه می شوند. جنس باربکیوها ارزان قیمت از آهن با روکش لعابی یا تفلنی است که به مرور زمان از بین می روند. بهترین متریال استفاده شده در گریل چدن است که علاوه بر حفظ و انتقال مناسب حرارت بسیار مناسب هستند، به راحتی هم تمیز می شوند و به مرور زمان غذا به آن ها نمی چسبد.

در خاس بام ما برآنیم  محصولات را  متناسب با نیاز و خواست شما ارائه دهیم.

خاس بام ارائه دهنده‌ی خدماتی همچون: آبنما در اصفهانباربیکیو در اصفهانفلاورباکس در اصفهانآلاچیق در اصفهانروف گاردن در اصفهانطراحی روف گاردن در اصفهانآلاچیق چوبی در اصفهاندیوار سبز در اصفهان

Summary
Service Type
باربیکیو در اصفهان
Provider Name
خاس بام باربیکیو در اصفهان,
اصفهان,
Area
اصفهان
Description
اجرای باربیکیو در اصفهان