فلاور باکس در اصفهان

فلاور باکس در اصفهان

شرکت خاس بام مجری ساخت و تولید انواع فلاور باکس در اصفهان می باشد. کافیست هم اکنون با ما در تماس شوید تا بهترین انواع فلاور باکس در اصفهان را برای شما اجرا کنیم. 

فلاور باکس در اصفهان چیست؟

این واژه انگلیسی است و به معنای جعبع گل می باشد. اما کاربرد آن به چه صورتی است؟ امروزه به دلیل وجود محیط های آپارتمانی برای زندگی و نبود حیاط های پر از گل و گیاه مثل قدیم، این بخش از طراحی های داخلی باعث شادتر شدن محیط زندگی می شود و بخش حذف شده باغچه های قدیم را به منازل بیاورد. فلاور باکس در اصفهان علاوه بر رفع کمبود نیاز باغچه هاف به دلیل کمبود شدید آب می تواند گزینه مناسبی باشد.

فلاور باکس در اصفهان

فلاور باکس در اصفهان

 

انواع فلاور باکس در اصفهان

کارآیی بسیار بالای جعبه های گل و استقبال افراد از این سبک  از طراحی داخلی باعث ایجاد طرح های متنوع در این زمینه شده است:

 • فلاور باکس دیواری در اصفهان
 • فلاور باکس زمینی در اصفهان
 • فلاور باکس آویزی در اصفهان

از نمونه های بسیار پر کاربرد آن می باشد.

 

فلاور باکس زمینی در اصفهان

همان طور که از نام آن مشخص است این نوع از جعبه های گل با سطح کاملا در ارتباط هستند و بروی یک سطح قرار دارند. این سطح یا کف زمین است یا بروی یه طاقچه تعبیه شده. در هر صورت کف باکس به یک سطح کامل متصل است. در این نوع باکس ها می توانید انواع گل و حتی سبزیجات هم بکارید. این نوع باکس ها متناسب برای گل هایی هستند که درختچه ای، گل هایی با قامت بلند در رشد یا نیاز به آب دهی زیادی دارند، می تواند استفاده شود.

فلاور باکس دیواری در اصفهان

این نوع از جعبه ها از کف خالی هستند و یک طرف بدنه به دیوار و فضای مورد نظر نصب می شود . معمولا در فضاهای که از عرض بسیار کم هستند و یا دیوارهای بلندی دارند و این بلندی دیوار با تزینی قرار است پوشیده شود و یا بر زیر پنجره ها از این سبک از باکس ها استفاده می شود. گیاهان بعد از رشد و یا در همان ابتدا حالت آویزان دارند بسیار برای این نوع گلدان و در دو چندان کردن زیبایی آن ها بسیار تاثیر گذار هستند.

 

فلاور باکس آویزی در اصفهان

این نوع فلاور باکس ها معمولا بروی  لبه بالکن ها و پنجره ها تعبیه می شوند برای نصب آن ممکن است نیاز به یه بست فلزی برای نگهداری آن هم داشته باشیم که بستگی به فضایی که قرار است باکس قرار داده شود دارد. در این نوع جعبه ها هم بهتر است از گل های آویزان و رونده برای زیباتر شدن فضا استفاده شود.

معمولا فلاور باکس در اصفهان از نوع آویزی و دیواری بیشتر برای منازل و از نوع زمینی بیشتر برای محیط بیرونی باغ ها سفارش داده می شود.

 

متریال به کار برده شده در ساخت فلاور باکس در اصفهان

بسته به نوع فضا، محیط، بودجه فلاور باکس ها در انواع سفالی، بتنی، شیشه ای، چوبی، پلاستیکی ، فلزی، سنگی یا ترکیبی یافت می شوند.

 • فلاورباکس سفالی در اصفهان: این نوع از باکس ها جنبه سنتی به محیط می دهند. از لحاظ استحکام پایین هستند ولی از نظر زیبایی شناختی بالا. بهتر است رد فضاهای داخلی یا کم رفت و آمد از آنها استفاده شود.
 • فلاور باکس بتنی در اصفهان: از نظر استحکام بسیار بالا و قابلیت سفارش دادن آن در طرح ها مختلف وجود دارد اما بسیار سنگین هستند و بهتر است در مکان قرار داده شوند که نیاز به جابه جایی مکرر وجود نداشته باشد. نوع سبکتر آن هم در بازار موجود است که قیمت بالاتری دارد.
 • فلاور باکس چوبی در اصفهان: به دلیل وجود رطوبت بسیار بالا در کاربری آن چوب بکاربرده شده در آن روکش و جنبه تزینی و سنتی به کار دادن را دارد. در نوع آویزان و دیواری بیشتر کاربرد دارد. در بین طرح ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
 • فلاورباکس فلزی در اصفهان: برای جلوگیری از آن از ضد زنگ ها و رنگ ها مخصوص در تولید آن استفاده می شود. و برای جلوگیری از رطوبت بیشتر معمولا به صورت آویزان و دیواری نصب می شود.
 • فلاور باکس پلاستیکی در اصفهان: ارزان قیمت بودن، رنگ بندی های زیاد و سبک بودن این نوع از باکس ها باعث استفاده بسیار زیاد از این نوع از جعبه ها شده است در برابر دیگر باکس ها از لحاظ زیبایی شناختی پایین تر هستند.
 • فلاور باکس شیشه ای در اصفهان: مقاومت بسیار پایینی نسبت به دیگر باکس ها دارد اما زیبایی شناختی آن بسیار بالا است و بیشتر با ترکیب فلز و چوب استفاده می شود.
 • فلاور باکس سنگی در اصفهان: در ساخت این جعبه ها معمولا از تراورتن یا مرمر استفاده می شود که قطعا هزینه بالاتری هم خواهد داشت. استحکام بالا و سنگینی آن دو ویژگی در تضاد هم برای این
 • فلاور باکس ترکیبی در اصفهان: همانطور که از اسم آن مشخص است در ساخت آن از ترکیب دو یا چند متریال استفاده می شود.

برای داشتن بهترین انتخاب برای باکس انتخابی خود بهتر است قبل از انتخاب از مشاوره رایگان مجموعه خاس بام بهره مند شوید. کارشناسان ما تمام وقت برای گرفتن یک تصمیم عالی در کنار شما هستند.

خاس بام ارائه دهنده‌ی خدماتی همچون: آبنما در اصفهانباربیکیو در اصفهانفلاورباکس در اصفهانآلاچیق در اصفهانروف گاردن در اصفهانطراحی روف گاردن در اصفهانآلاچیق چوبی در اصفهاندیوار سبز در اصفهان

Summary
Service Type
فلاور باکس در اصفهان
Provider Name
خاس بام فلاور باکس در اصفهان,
اصفهان,
Area
اصفهان
Description
اجرای فلاور باکس در اصفهان