دیوار سبز در اصفهان

دیوار سبز در اصفهان

شرکت خاس بام مجری و مشاور شما در ساخت انواع دیوار سبز در اصفهان میباشد که می تواند با توجه به تنوع بالای محصولاتش بهترین دیوار های سبز را در اصفهان ایجاد نماید. کافیست هم اکنون با ما در تماس شوید.

دیوار سبز در اصفهان چیست؟

دیوار سبز یا گرین وال ها جز زیباترین بخش طراحی ساختمان به حساب می آیند. دیوار سبز در اصفهان بسیار پر طرفدار تر از قبل شده است .دیوار پوششی سبز رنگ از گیاهان متناسب با این نوع طراحی که نمای ساختمان را بسیار زیبا و دلنشین می کند برخلاف نماها آجری، سنگی و ….

این نوع طراحی و حتی نحوه آبدهی مکانیزه و متناب با فضای آن بخصوص برای زندگی های امروزه شهری هم بسیار مناسب است. از یک طرف فضای شهری را دلنشین تر می کند و از طرف با توجه به آلودگی هوا بخصوص در شهرهای شلوغ م یتواند گزینه مناسبی باشد. دیدن این فضاهای سبز دیواری ارامش ایجاد می کند و از سطح استرس های زندگی شهری اندکی کم خواهد کرد.

گرین وال ها به دلیل راحتی در نصب بسیار مورد پسند قرار گرفته اند و با توجه به سلیقه سفارش دهنده در دو نوع مصنوعی یا طبیعی سفارش داده می شود.

دیوار سبز در اصفهان

دیوار سبز در اصفهان

خصوصیت دیوار سبز در اصفهان

  • درمدل طبیعی آن بهتر است از گیاهان استفاده شود که بتوان بصورت عمودی ان ها را کاشت.
  • به دلیل تامین نور این گیاهان چون در محیط بیرونی کاشت می شوند درختچه ها م یتوانند گزینه مناسبی باشند
  • گیاهانی که در زمین کاشت می شوند از مواد مغذی در خاک استفاده می کنند اما این گیاهان از دیوار و موادی که در پمپ های مخوص شان تعبیه شده است تغذیه می کنند. سیستم آبیای هم در دیوار نصب خواهد شد.
  • در هنگام طراحی و نصب دیوار سبز می توان از گیاهان مختلفی استفاده کرد. این کار زیبایی طرح را چند برابر خواهد کرد. البته توجه داشته باشید این گیاهان انتخابی از لحاظ نور دهی و میزان آب در یک سطح قرار گرفته باشند.

 

مزیت دیوار سبز در اصفهان

کاهش دمای هوا:  همانطور که گفته شده زندگی شهری شلوغ و پر از آلاینده های مختلف است که منواکسید هوا را افزایش می دهند. این افزایش آلایندگی برای محیط زیست هم بسیار مضر است. نماهایی با طرح گرین وال ها به رفع و کاهش این نوع آلودگی ها قطعا بسیار کمک خواهد کرد. پس اگر نگران میزان آلودگی فضای زندگی خود هستید بهتر است از این سبک نماهای طبیعی استفاده کنید. از طرفی این کاهش آلایندگی خود به کاهش دمای محیط اطراف نیز کمک می کند.

عایق صوتی: شاید برایتان جالب و حتی غیر قابل باور باشد که گیاهان می توانند عایق صوتی بسیار مناسبی باشند. گیاهان هر نوع آلودگی حتی صوتی را هم به خود جذب می کنند. همین عوامل کاهندگی آلودگی صوتی و محیطی خود در ایجاد حس آرامش بیشتر افراد بسیار کمک کنده است.

حفاظت از ساختمان: یکی دیگر از مزایای این گیاهان زیبا محافظت از ساختمان در برابر باران ، نور مستقیم آفتاب و باد و… است. حتی در تابستان ها که شدت آفتاب بسیار زیاد است و با گرم شدن دیوار محیط داخلی هم بسیار گرم و غیر قابل تحمل می شود این گیاهان می توانند بصورت عایق عمل کنند.

 

 

از چه گیاهانی برای دیوار سبز در اصفهان میتوان استفاده کرد؟

قبل از هر کاری باید ابتدا شرایط اقلیمی مورد نظر را کامل بررسی کرد. دانستن  فاکتورهایی مانند، نور خورشید، میزان رطوبت هوا، کیفیت آب آبیاری، دمای محیط، ارتفاع و … بسییار مهم است. حتی توجه به این نکته که دیوار مورد نظر در چه جهتی از تابش نور قرار دارد. تمامی این موارد برای انتخاب نوع گیاه مورد نظر بسیار کاربردی و مهم است. بیشترین گیاهان سازگار و چرکاربرد با این سبک از طراحی که مورد استفاده قرار می گیرند شامل، پاپیتال(عشقه)، لیزوماکیا، ناز فرانسوی، شیرخشت، پیچ امین الدوله است. بهترین گزینه گیاهان بومی آن منطقه است. چون کاملا با شرایط محیطی وفق شده اند اما گیاهان ناسازگار برای دوام بالاتر شرایط بیشتری را نیازمند هستند که طبعا ایجاد این شرایط مناسب هزینه های بالاتر را به دنبال خواهد داشت.

 

مجموعه خاس بام باتجربه ی بسیار زیاد و طراحی ها حرفه ای خود  برای چند برابر شدن  زیبایی فضای ساختمان خود این سبک از طراحی را به شما پیشنهاد می دهد. قطعا در آینده شاهد دیوارهای سبز بیشتری خواهیم بود به دلیل آلودگی بسیار زیاد و استفاده از تمامی فضاها برای کاشت گیاهان که بهترین منابع برای کاهش آلاینده های محیطی هستند این دیوار های سبز می توانند به ما بسیار کمک کنند.

خاس بام ارائه دهنده‌ی خدماتی همچون: آبنما در اصفهانباربیکیو در اصفهانفلاورباکس در اصفهانآلاچیق در اصفهانروف گاردن در اصفهانطراحی روف گاردن در اصفهانآلاچیق چوبی در اصفهاندیوار سبز در اصفهان

Summary
Service Type
دیوار سبز در اصفهان
Provider Name
خاس بام دیوار سبز در اصفهان,
اصفهان,
Area
اصفهان
Description
ساخت دیوار سبز در اصفهان